flock.ir

پرسش های متداول

س : آیا برای چاپ فلوک به چسب مخصوصی نیاز است ؟

ج : برای چاپ روی لباس از دونوع چسب هواخشک و چسب حرارتی استفاده می گردد. برای کارهای عادی که بلافاصله پس از زدن چسب پودر فلوک پاشیده می شود عموما چسب هواخشک استفاده می گردد. در هر صورت وظیفه چسب نگه داشتن پودر رنگ در حالت صحیح و بادوام روی کار است بنابراین شما می توانید برای کاربردهای خود چسب های مختلف را بیازمایید . اما درنظر داشته باشید که بواسطه هدایت الکتریکی چسب های پایه آب توصیه می گردد. چسب چوب متداول ترین چسب برای کارهایی نظیر مجسمه سازی است . در صورت نیاز به چسب ضد آب می توانید از چسب DM5 که عینا شبیه چسب چوب است استفاده نمایید .

س: اگر بلافاصله پس از خاموش کردن دسته به پشت ظرف دست بزنیم صدای گزگز شبیه آنچه در تلوزیونهای قدیمی بود اتفاق می افتد همچنین وقتی ولتاژ بالا است این صدا هنگام پاشش شنیده می شود علت چیست ؟ آیا خطری دارد؟

ج : به علت ولتاژ بالا محیط اطراف بصورت الکتریکی شارژ می شوند این مورد شبیه وضعیتی است که وقتی روی فرش راه می روید و سپس به دستگیره در دست می زنید یک لحظه کوتاه جرقه ای زده می شود شاید تعجب کنید که ولتاژ لازم برای زدن این جرقه چند هزار ولت است ! اما خطری برای شما ندارد . برخلاف تصور مردم که ولتاژ زیاد می تواند خطر آفرین باشد ، آنچه باعث صدمه به بدن و برق گرفتگی می شود جریان برقی است که از بدن عبور می کند . در مثال جرقه دستگیره در به علت پایین بودن توان الکتریکی ذخیره شده عملا جریان عبوری بسیار کمتر از میزان خطر آفرین است . بنابراین اگر در دستگاه ولتاژ بالا با تکنیک هایی این جریان کنترل یا محدود شود هیچ اثر سویی نخواهد داشت . این کار در دستگاه حاضر انجام گرفته و توان الکتریکی تا حدی محدود گردیده که نتواند به حد خطر نزدیک شود .

س: ملاحظات استفاده از دستگاه چیست ؟

ج : مانند هر وسیله دیگری در کار با این دستگاه نیز باید مواردی را مد نظر داشت.به عنوان نمونه ولتاژ بالا می تواند به برخی از دستگاههای حساس مانند موبایل یا گیرنده ها صدمه وارد نماید بنابراین از نزدیک کردن این وسایل به دسته اجتناب نمایید.حتی اگر دستگاه خاموش باشد شارژ باقیمانده می تواند اثربگذارد .

س: چرا دسته بخش گران قیمت دستگاه است ؟

ج : تکنولوژیی که در دسته وجود دارد امکان تولید ولتاژ بالا را فراهم می سازد . استفاده از قطعات گران قیمت و تولید با کیفیت آن موجب افزایش قیمت گردیده است . این تکنولوژی در چند سال اخیر توسط برخی شرکت های تولید کننده خارجی ارائه می گردد.

س : آیا تولید آتی دستگاه وابسته به المان های خاصی است ؟

ج : خوشبختانه با در اختیار داشتن اساس تکنولوژی مربوط ، هر گونه تغییر یا جایگزینی المان های نایاب توسط متخصصین مجرب ما امکان پذیر است و این کار بار ها تجربه شده که منجر به تولیدی ایرانی و بدون وابستگی گردیده است .

س: آیا می توان ظرف دیگری استفاده کرد ؟

ج : جنس ظرف باید پلاستیکی باشد . محدودیت خاصی بجز این وجود ندارد. البته ابعاد و شکل آن باید متناسب با کار بوده و برای پاشش پودر بصورت یکنواخت مناسب باشد .

س: آیا می توان برای سیستم های اتوماتیک از این دستگاه استفاده نمود ؟

ج: با توجه به اینکه ولتاژ بالا فقط در سر دسته ایجاد می گردد با نصب این دسته به تعداد مورد نیاز روی بازوهای متحرک می توان سیستم اتوماتیک را ساخت .علاوه بر این در صورت استفاده از چند دسته ، می توان برای طرح های مختلف بعضی از آنها را خاموش کرد .

شما اینجا هستید: Home پرسش های متداول

تبلیغات

خدمات چاپ نیک نام

 

خدمات چاپ نیکنام با سابقه بیش از 2 دهه در انجام امور چاپ تریکو مفتخر است به معرفی خدمات ذیل :

 

ارائه دهنده و مجری انواع چاپ مقاوم و بادوام تریکو و سیلک بامرغوبترین رنگهای خارجی

انجام چاپهای: فلوک تکرنگ و دورنگ – پلاستیسول - برجسته - برداشت - دیسکو - خاویاری و ...

آموزش عملی در کارگاه برای انجام موارد ذکر شده

 

تلفن : 22310043

موبایل : 09125073431 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید : Email